uvodní stránka

Popis objektu

Apartmány Fortuna se nacházejí v malém turistickém městě Ruskamen, na pobřeží překrásné riviéry Omiš. Dům se nachází nad magistrálou, ve velmi klidném sousedství. Přibližně 120 metrů od domu se nachází překrásná oblázková pláž, ke které je možné přijít stezkou. U domu se nachází velký pozemek na kterém hosté mohou kochat se výhledem na Jaderské moře. K domu je umožněn přístup vozidlem, a garáž pro vozidla hostů se nachází pod domem. Centrum města je vzdálené 50 metrů od domu, zatímco café bar a restaurace jsou vzdálené kolem 20 metrů. Domácí víno, ořechovou pálenku, pálenku a ostatní domácí delikatesy lze koupit od místních obyvatel v okolí. Pokud se rozhodnete strávit Vaši dovolenou v Apartmánech Fortuna zcela určitě navštivte město Omiš vzdálené 6 kilometrů od apartmánu a město Split vzdálené 30 kilometrů od apartmánu.

Ubytování

V nabídce ubytování je osm apartmány. Apartmány jsou vybaveny klimatizací. Používání klimatizace je neomezené a dodatečně se neplatí. Čistý apartmán, čisté ložní prádlo a ručníky čekají hosty při příjezdu. Při odjezdu nejsou hosté povinni čistit ani uklízet apartmán. Pro hosty, kteří zůstávají déle než 7 dní, bude ložní prádlo a ručníky vyměněny za strany domácích každý 7. den. Minimální délka pobytu, na který může být ubytovací jednotka pronajata je 7 dní. Apartmán je k dispozici od 12:00 PM v den příjezdu a do 10:00 AM v den odjezdu.

Popis pláže

Kolem 120 metrů pod domem se nacházejí krásné oblázkové pláže, se stínem, který zajišťuje porost borovic. Pláže jsou od drobnými oblázky a jsou zcela bezpečné pro děti. K pláži je možné přijít malou místní silničkou. První písčitá pláž se nachází v 6 kilometrů vzdáleném Omiši.

 

Lokace

 

E-mail: mail@apartments-fortuna.com


Get free Dreamweaver templates at JustDreamweaver.com