ύvodná stránka

Popis objektuύé

Apartmány Fortuna sa nachádzajú v malom turistickom meste Ruskamen, na pobreží prekrásnej riviéry Omiš. Dom sa nachádza nad magistrálou, vo veľmi kľudnom susedstve. Približne 120 metrov od domu sa nachádza prekrásna kamienková pláž, ku ktorej je možné prísť chodníkom. Pri dome sa nachádza veľký pozemok na ktorom hostia môžu kochať sa výhľadom na Jadranské more. K domu je umožnený prístup vozidlom, a garáž pre vozidlá hostí sa nachádza pod domom. Centrum mesta je vzdialené 50 metrov od domu, zatiaľ čo café bar a reštaurácie sú vzdialené okolo 20 metrov. Domáce víno, orechovú pálenku, pálenku a ostatné domáce delikatesy je možné kúpiť od miestnych obyvateľov v okolí. Pokiaľ sa rozhodnete tráviť Vašu dovolenku v Apartmánoch Fortuna určite navštívte mesto Omiš vzdialené 6 kilometrov od apartmánu a mesto Split vzdialené 30 kilometrov od apartmánu.

Ubytovanie

V ponuke ubytovania je osem apartmány. Apartmány sú vybavené s klimatizáciou. Používanie klimatizácie je neobmedzené a dodatočne sa neplatí. Čistý apartmán, čistá posteľná bielizeň a uteráky čakajú hostí po príchode. Po odchode nie sú hostia povinní čistiť ani upratovať apartmán. Pre hostí, ktorí zostávajú dlhšie ako 7 dní budú posteľná bielizeň a uteráky vymenené zo strany domácich každý 7 deň. Minimálna dĺžka pobytu na ktorú môže byť ubytovacia jednotka prenajatá je 7 dní. Apartmán je k dispozícii od 12:00 v deň príchodu a do 10:00 v deň odchodu.

Popis pláže

Okolo 120 metrov pod domom sa nachádzajú krásne kamienkové pláže, s tieňom, ktorý zaisťuje porast borovíc. Pláže tvoria drobné kamienky a sú úplne bezpečné pre deti. Na pláž je možné prísť malou miestnou uličkou. Najbližšia piesčitá pláž sa nachádza v 6 kilometrov vzdialenom Omiši.

Poloha

 

E-mail: mail@apartments-fortuna.com


Get free Dreamweaver templates at JustDreamweaver.com