strona główna

Opis obiektu

Apartamenty Fortuna znajdują się w malej turystycznej miejscowości Ruskamen, na przepięknej riwierze Omiš. Dom jest usytuowany nad magistrala, w bardzo spokojnym sąsiedztwie. Około 120 metrów od apartamentów znajduje się przepiękna plaża żwirowa, do której prowadzi promenada. Pod domem się znajduję duże podwórko na którym goście mogą delektować się widokiem na morze. Dostęp do domu jest możliwy samochodem. Garaż dla gości znajduje się pod domem. Centrum miasta oddalone jest 50 metrów od domu, a restauracje oraz kawiarenki znajdują się 20 metrów od domu. Wina lokalne, rakija orzechowa i inne delicje można kupić u pobliskich sąsiadów. Jeśli zdecydujecie Państwo spędzić urlop w Apartamentach Fortuna macie możliwość odwiedzania Omišu oddalonego 6 kilometrów oraz Splitu oddalonego 30 kilometrów od miejsca pobytu.

Zakwaterowanie

W ofercie zakwaterowania jest osiem apartamenty. W apartamentach znajdują się klimatyzator. Korzystanie z klimatyzacji jest nieograniczone i bez dodatkowych opłat. Czysty apartament, pościel oraz ręczniki goście dostają na początku pobytu. Minimalny czas, na który się apartament wynajmuje wynosi 7 dni. Po siedmiodziennym pobycie goście dostają świeżą pościel oraz ręczniki. Po zakończeniu pobytu goście nie mają obowiązku sprzątania apartamentu. Apartament jest do dyspozycji od godzinny 12:00 w dniu przyjazdu do gody 10:00 w dniu wyjazdu.

Opis plaży

Na około 120 metrów poniżej domu znajdują się piękne plaży żwirowe, z naturalnym cieniem, który zapewniają drzewa sosnowe. Wszystkie plaże są z drobnego żwiru i zupełnie bezpieczne dla dzieci. Do plaży prowadzi lokalna droga. Pierwsza piaszczysta plaża znajduje się w Omišu, 6 kilometrów oddalonym.

 

Lokacja

 

E-mail: mail@apartments-fortuna.com


Get free Dreamweaver templates at JustDreamweaver.com